Zimní

Zimní

Aktivní filtry

Kožešinový kabát Ashley- liška

Kožešina: liška Podšívka: saténová Doporučujeme zvolit větší velikost, musí být prostor i na svetr. Velikost zvolte na základě velikostní tabulky, ne velikosti co běžně nosíte. Cena se odvíjí dle zvolené velikosti - od 2XL je příplatek. Odepínací rukávy - lze nosit jako vestu

8 490 Kč

Dámský kabát Cora - králík

Kožešinový kabát s límcem Kožešina: králík (rex) Zapínání na háčky Podšívka: saténová Barvy: černobílá nebo hnědobílá Doporučujeme zvolit větší velikost, musí být prostor i na svetr.

10 590 Kč

Kožešinový kabát Amalia -...

Kožešina: liška Zapínání na zip Podšívka: saténová Doporučujeme zvolit větší velikost, musí být prostor i na svetr. Cena se odvíjí dle zvolené velikosti.

9 950 Kč

Kožešinový kabát Alexa - liška

Luxusní kabát se stojáčkem ze stříbrné lišky. Zapínání na háčky, kapsy na ruce. Kožešina je našitá na kůži. Saténová podšívka. Odepínací rukávy - lze přeměnit na vestu.

9 250 Kč

Kabát Laura - liška 4 v 1

Luxusní kabát z lišky s třičtvrtečními rukávy. Kabát lze zkrátit na 70 cm - má odepínací spodní část na zip a lze i odepnout rukávy a přeměnit ho na vestu (krátkou i dlouhou). Zapínání na háčky.  Saténová podšívka. Kožešina je našita na kůži. Možné příplatky: 400 Kč za dlouhé rukávy, 500 Kč...

10 500 Kč